Lista Sędziów i Referendarzy

 

SĘDZIOWIE SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK-POŁUDNIE W GDAŃSKU

1. Grygiel-Stelina Beata – Prezes Sądu Rejonowego Gdańsk – Południe w Gdańsku – Podział Czynności
2. Jabłoński Tomasz – Wiceprezes Sądu Rejonowego Gdańsk – Południe w Gdańsku – Podział Czynności

 

I Wydział Cywilny

1. Walewska Katarzyna – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Jankowski Marek – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Krygier Dorota – sędzia – Podział Czynności
4. Pilch Katarzyna – sędzia – Podział Czynności
5. Puzyna Janusz – sędzia – Podział Czynności
6. Kalejta Monika – sędzia – Podział Czynności
7. Arabas Aneta – sędzia – Podział Czynności
8. Małgorzata Sakowska – asesor sądowy –

 

II Wydział Karny

1. Piotrzkowska Agnieszka – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Jachniewicz Anna – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Czaplińska Magdalena – sędzia – Podział Czynności
4. Blank Danuta – sędzia – Podział Czynności – Długotrwała nieobecność
5. Kolińska-Bela Dorota – sędzia – Podział Czynności – Długotrwała nieobecność
6. Kołodziejek Kamila – sędzia – Podział Czynności – Długotrwała nieobecność
7. Rymarz-Błaszkiewicz Katarzyna – sędzia – Podział Czynności – Długotrwała nieobecność
8. Uszacka Małgorzata – sędzia – Podział Czynności
9. Kozłowska Karolina – sędzia – Podział Czynności
10. Janczarek Szymon – sędzia – – Długotrwała nieobecność
11. Aleksandra Siniecka-Kotula – asesor sądowy –

 

IV Wydział Rodzinny i Nieletnich

1. Breza-Kłos Wiesława – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Kubica Agnieszka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Mejka Anna – sędzia – Podział Czynności
4. Pałkiewicz Anna – sędzia – Podział Czynności
5. Sobiech Aleksandra – sędzia – Podział Czynności
6. Szczutowska Ewa – sędzia – Podział Czynności
7. Szreider Wioleta – sędzia – Podział Czynności
8. Olejnicka Magdalena – sędzia – Podział Czynności
9. Rakowska-Bogdan Anna – sędzia – Długotrwała nieobecność

 

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

1. Krajka-Pawlak Monika – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Piotrowska Katarzyna – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Będkowska-Rohde Beata – sędzia – Podział Czynności
4. Drobnik-Otręba Magdalena – sędzia – Podział Czynności
5. Kołtun Monika – sędzia – Podział Czynności
6. Żurek Izabela – sędzia – Podział Czynności

 

VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

1. Piórek Beata – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Markiewicz Paula – sędzia – Podział Czynności
3. Niemyjska-Wakieć Anita – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
4. Turowska Agnieszka – sędzia – Podział Czynności
5. Machel Magdalena – sędzia – Podział Czynności

 

Sekcja ds. Ubezpieczeń Społecznych przy VI Wydz. Pracy i Ubezp. Społ.

1. Skórzewska Justyna – Kierownik Sekcji – Podział Czynności
2. Dawidowska-Myszka Ewa – sędzia – Podział Czynności
3. Witkowska Dorota – sędzia- Podział Czynności

 

VIII Wydział Karny

1. Grzyb-Koniuszaniec Anna – Przewodnicząca – Podział Czynności
2. Łuć-Burzyńska Paulina – sędzia – Podział Czynności
3. Sawicka Sylwia – sędzia – Podział Czynności

 

IX Wydział Cywilny

1. Licbarska Małgorzata – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Sporek Filip – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Kondracka Karolina – sędzia – Podział Czynności
4. Leśniańska Adriana – sędzia – Podział Czynności
5. Stachowicz Marcin – asesor sądowy

 

X Wydział Karny

1. Jurkiewicz Joanna – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Kłosowska Adrianna – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Hartuna Maria – sędzia – Podział Czynności
4. Kuciel Julia – sędzia – Podział Czynności
5. Zabłudowska Dorota – sędzia – Podział Czynności

 

XI Wydział Wykonawczy

1. Olszewska-Dubowicz Jolanta – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Dominik Adam – sędzia – Podział Czynności

 

XII Wydział Cywilny

1. Gąsiorowska Elżbieta – Przewodniczący Wydziału – Podział Czynności
2. Rojewska Agnieszka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – Podział Czynności
3. Auda Mariusz – sędzia – Podział Czynności
4. Bagińska-Pamięta Aleksandra – sędzia – Podział Czynności
5. Karaszewski Grzegorz – sędzia – Podział Czynności
6. Muszyński Jakub – sędzia – Podział Czynności

 

Sekcja ds. egzekucyjnych w XII Wydziale Cywilnym

1. Hyla Magdalena – Kierownik Sekcji – Podział Czynności
2. Borowicz-Gnatowska Dorota – sędzia – Podział Czynności
3. Krata Joanna – sędzia – Podział Czynności
4. Łopuchow Magdalena – sędzia – Podział Czynności

 

Referendarze

1. Arcipowska Beata – Podział Czynności
2. Bertling Marta – Podział Czynności
3. Derebecka Agnieszka – Podział Czynności – Wydział IX, Podział Czynności – Wydział XII
4. Ostrowski Patryk – Podział Czynności
5. Różycka-Florek Iwona – Podział Czynności – Wydział IX, Podział Czynności – Sekcja XII Wydziału

 

Sędziowie delegowani

1. Dubno Paweł – del. do MS (X)
2. Płonka Magdalena – sędzia zawieszony (XI)
3. Wojtaszko Andrzej – (XIV)
4. Oczkowska-Kochańska Agnieszka – del do II SO
5. Bakuła-Steinborn Monika – del do I SO

 

 

 Opublikowano przez o 11:19